fbpx
04/05/2020

Güncel Yayınlar

46 yıllık yayın deneyimini güncel içerik ve sorularla buluşturan Kavram Yayınlarıyla sınav hazırlığında ve sınav başarısında öğrencilerimize destek oluyoruz. Kavram Yayınları, yıl boyunca kullanılacak özgün ve zengin içeriklere sahip konu anlatımlı yayınlar, soru bankaları, konu kavrama testleri ve deneme sınavları ile öğrencilerini sınavlarda başarıya hazırlar, okuldaki akademik performanslarını artırır.

KONU ANLATIM KİTAPLARI VE AKILLI DEFTERLER

Kavram Yayınları öğrencilerin öğrenme süreçlerini kolaylaştırmak için bir yıl boyunca işlenecek konuları konu anlatım föylerine bölerek öğrencilerine sunar. Okul derslerine yardımcı ve LGS, YKS (TYT/AYT)’ye yönelik hazırlanmış konu anlatım föyleri konuların temel ilke ve kavramlarını örnek çözümlü sorularla öğretir.

SORU BANKALARI VE DENEME SINAVLARI

Her bir konu için oldukça bol sayıda testten oluşan soru bankaları, öğrencilerin öğrendikleri konuları tekrar etmelerini, farklı soru türleri ile öğrendiklerini test ederek pratik kazanmalarını ve konuyu iyice kavramlarını sağlar. Soru bankalarındaki testler ve sorular kolaydan zora, basitten karmaşığa şeklinde sıralanmıştır. Öğrenciler, soru bankalarındaki soruların tamamının çözüm videolarına akıllı telefon uygulamasından ulaşabilir.

TESTLER

Kavram Yayınları yaprak testleri ile öğrenciler anlık öğrenme heyecanını kaybetmeden işlenen konularla ilgili akademik performansları hakkında bilgi sahibi olurlar. Yaprak testler bazen sınıfta işlenen konuları test etmek, bazen ödev olarak bazen de çok önceden işlenen konuları tekrar etmek için kullanılır.

×

Merhaba!

Kurumumuz ve eğitim programımız hakkında bilgi almak için +90 212 876 22 99 numaralı telefondan da bizi arayabilirsiniz. 

× Hemen Mesaj Gönderin