fbpx
04/05/2020

Ölçme Değerlendirme

Her öğrenciye özel sınav sonuç karnesi ile konu kazanım performansı ayrıntılı bir şekilde raporlanır. Öğrencimiz akademik gelişimini gözlemleyerek öğrenme sürecini bilinçli bir şekilde sürdürür.

DENEME SINAVLARI

Deneme sınavları Tüm Kavram Kurs Merkezlerinde aynı gün ve aynı saatte uygulanır. Sınavlar, birlikte değerlendirilir ve sonuçları ilan edilir. Her sınavdan sonra öğrenciye konu ve kazanım başarısını gösteren ayrıntılı deneme sınavı sonuç karnesi verilir.

SINAV SONUÇ KARNESİNDE ÖĞRENCİNİN;

Sınıf, Kurs Merkezi, İl ve Türkiye Geneli Başarı Sırası, Doğru, Yanlış ve Boş Bıraktığı Sorular, Öğrenci Neti, Sınıf Ortalaması, Genel Ortalama, Soruların Konu / Kazanımları yer alır.

VİDEO ÇÖZÜMLÜ SORU BANKALARI

Kavram Kurs Merkezlerinde kullanılan soru bankalarının video çözümlerine öğrenciler akıllı telefon uygulaması ile ulaşır. Öğrencilerimiz isterlerse soru bankalarındaki soruların çözümü için akıllı telefon uygulamasındaki optik formu kullanır, böylece o testi çözen öğrenciler arasındaki akademik performansını değerlendirebilir.

AKILLI SINAVLAR

Öğrencilerimiz öğretmenlerinin denetiminde dijital platformda yer alan yayınlardan belirlenen konu/kazanım ile akıllı sınava girerek akademik performansını değerlendirebilir. Bu uygulamadan öğrencilerimiz danışman öğretmen ve ders öğretmeni aracılığı ile yararlanabilir.

×

Merhaba!

Kurumumuz ve eğitim programımız hakkında bilgi almak için +90 212 876 22 99 numaralı telefondan da bizi arayabilirsiniz. 

× Hemen Mesaj Gönderin